Oktatói testület

Kategória: Rólunk Módosítás: 2021. szeptember 06. hétfő Megjelent: 2014. október 05. vasárnap

 

Cseh Tamás Attila

igazgató, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek tantárgyat tanít

Déri Ildikó

általános igazgatóhelyettes, matematika és informatika tantárgyakat tanít

Szakács Ibolya

szakmai igazgatóhelyettes, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

Bartha János

oktatási igazgatóhelyettes, matematika és biológia tantárgyat tanít

 


Bácskay Annamária

francia nyelv és etika tantárgyat tanít

Balla Gyula

kollégiumi nevelőtanár

Bencze Lászlóné

szociális szakmai tantárgyat tanít

Balogh Zsuzsanna

10. B osztályfőnöke, testnevelés és gyógytestnevelés tantárgyat tanít

Lukács Sándorné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Bogdánné Basa Eszter

12. C osztályfőnöke, egészségügyi tantárgyakat tanít

Böndicz János

12. B osztályfőnöke, komplex természettudomány, valamint informatika tantárgyat tanít

Csehné Varga Csilla Mária

12. D osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

Csertán Csabáné

KSZ/11. SZG-kf. osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

Dankovics Tetyána

angol nyelv tantárgyat tanít

Dergez-Mohari Katalin

7.H osztályfőnöke, biológia és kémia tantárgyat tanít

Dr. Horváth Andrea

9. H osztályfőnöke, angol nyelv tantárgyat tanít

Füstösné Cseresnyés Katalin

12. A osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

Gonda Gyuláné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Gresa Lívia

turisztikai szakmai tantárgyakat tanít

Haász-Simon Gyöngyi

iskolapszichológus

Hauptman Henrik

1/13. GYÁ-kf. osztályfőnöke, angol nyelv tantárgyat tanít

Heizler Erika

11. D osztályfőnöke, német nyelv és történelem tantárgyat tanít

Hornyák Katalin

12. A osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

Horváth Attiláné

vizuális kultúra tantárgyat tanít

Horváth József

egészségügyi szakmai tantárgyat tanít

Horváth Veronika

3/15. Á osztályfőnöke, egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Horváthné Bali Mónika

közgazdaság ágazat szakmai tantárgyat tanít

Jakab Enikő

hit és erkölcstan tantárgyat tanít

Jakabné Molnár Ilona

kollégiumi nevelőtanár

 Jüngling Márton

9. D osztályfőnöke , testnevelés tantárgyat tanít

Jüngling-Czotter Éva

9. B osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

Kovács István

13. TGIK osztályfőnöke, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

Kovács Judit

gépészeti valamint német tantárgyat tanít

Kozma-Takó Krisztina Orsolya

német nyelv tantárgyat tanít

 Lukács Sándorné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Nemes Zita

szociális szakmai tantárgyakat tanít

Major Lászlóné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Madarász Péter

10. C osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

Maronics Melinda

ének-zene tantárgyat tanít

Mesterné Subicz Erika

9. C osztályfőnöke, matematika, fizika és informatika tantárgyat tanít

Mészáros Róbert

szakmai informatika tantárgyat tanít

 Molnár Bernadett

11. C osztályfőnöke, matematika tantárgyat tanít

Molnár Péter

közgazdaság szakmai tantárgyat tanít

Molnár Tibor

12. B osztályfőnöke, matematika és fizika tantárgyat tanít

Molnár Zita

közgazdaság ágazati szakmai tantárgyat tanít

Nagy Istvánné

pedagógiai tantárgyakat tanít

Némethné Kalocsai Krisztina

közgazdaság ágazati szakmai tantárgyat tanít

Oláh Norbert

kollégiumi nevelőtanár

Koril-Kincses Kinga

turisztika ágazati szakmai tantárgyat tanít

Papné Kigyósi Ildikó

10. H osztályfőnöke, DÖK segítő tanár, német nyelv tantárgyat tanít

Papp Péter

informatika szakmai tantárgyat tanít

Páva Zoltánné

angol nyelv tantárgyat tanít

Perger Péterné

pedagógiai tantárgyakat tanít

Pintér Károly

kollégiumi nevelőtanár

Polyák Réka

8. H osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

Rongáné Csányi Katalin

kollégiumi nevelőtanár

Sándor László

hit- és erkölcstan tantárgyat tanít

Simon Emese

angol nyelv tantárgyat tanít

Sipos Margit Erika

kollégiumi nevelőtanár

Sudár István Ákos

10.D osztályfőnöke, történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek

dr. Szabados Péter

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Szabó Ilona

szociális szakmai tantárgyakat tanít

Szabó Irén

kémia és fizika tantárgyakat tanít

Szabó Szilvia

közgazdaság szakmai tantárgyakat tanít

Szakács Lehel Sándor

13. TGIKPE osztályfőnöke, gépészeti tantárgyat tanít

Szakonyi Lászlóné

Ügyviteli gyakorlatok tantárgyat tanít

Takács Erika

gyógypedagógus

Takács Orsolya Réka

11. B osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 Tápler Zsolt László

angol nyelv tantárgyat tanít

Torma Tímea

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

Tóth Ágnes Katalin

11. H osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezető, matematika és földrajz tantárgyat tanít

Vadkerti Tóth Tihamérné

közgazdaság szakmai tantárgyat tanít

Vojkovics Gábor

testnevelés és földrajz tantárgyat tanít

Vránicsné Bődi Ildikó

12. H osztályfőnöke, földrajz és testnevelés tantárgyat tanít

Vukman János

gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

Zslebics Edit

szociális szakmai tantárgyakat tanít

Találatok: 24142